Barney’s Farm Seeds – Seedbank

www.seed-bank.pl

Barney's Farm Seeds

Barney's Farm Seeds seed bank

Derry, posiadacz Barney’s Farm zaczął od zbierania ziaren ganji lokalnie występujących odmian marihuany, gdy we wczesnych latach ’80 podróżował po Azji i Bliskim Wschodzie.Był w Afganistanie, Pakistanie, Indiach, Nepalu, Tybecie, Tajlandii, Birmie, Wietnamie i Chinach.

Razem z innym, identycznie myślącymi, utalentowanymi breederami na 3 lata osiadł wysoko w Himalajach gdzie rozpoczął uprawę i krzyżowanie zebranych przedtem odmian. Wybrali fenotypy bogate w THC, zwracając także uwagę na smak i aromat. Wyniki zostały ekscytujące a oni zachwyceni zbiorami przeróżnych hybryd sativa/indica, dokonywanymi w śniegu, podczas długiej górskiej zimy.

W 1992 roku Derry wrócił do Amsterdamu wraz z cennymi genami odmian wykreowanych w Himalajach i odkupił coffeeshop Barney’s. Barney’s Farm szybko stało się laboratorium badającym bardzo wiele wysokiej jakości odmian cannabis. Po krótkim czasie wielbiciele ganji zorientowali się, że Barney’s Farm seedbank oferuje wyjątkowe odmian i zaczęli zjeżdżać z całego świata, aby móc je wypróbować.

Na dzień obecny Barney’s Farm to znany na całym świecie lider w produkcji najwyższej jakości nasion marihuany, nadal prowadzący poszukiwania i kolekcjonujący geny cannabis występujące lokalnie w bardzo odległych zakątkach świata. Pasja i poświęcenie dla tego typu życia pozwala im dostarczać nam więcej nowych, ekscytujących odmian marychy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.